Rozgrzewka przed egzaminem - sprawdź,
czy zdasz!

Przygotuj się do egzaminu B2 bez wychodzenia z domu i dołącz do pierwszego takiego kursu online!

PLAN NAUKI

Intensywna nauka rozłożona na mniejsze partie na każdy dzień nauki według planu działania. W planie uwzględniłam: rozwiązywanie zadań typowo egzaminacyjnych, powtórki słownictwa i kartkówki online sprawdzające Twoją wiedzę oraz przygotowanie do części otwartej na egzaminie, czyli napisania eseju.

WSPARCIE

Kurs ma formę tajnej grupy na Facebooku, którą moderuję; udostępniam materiały i plan działania, podkręcam tempo nauki i poprowadzę Cię step by step do zdania tego egzaminu! Możesz na mnie liczyć!

Twoje tempo nauki

Ten kurs dopasowuje się do Ciebie i Twojego tempa nauki; uczysz się, kiedy masz na to czas i ochotę! Dostęp do materiałów masz 24/7, uczysz się w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Flexi!

ćwicz to, za co dostaniesz punkty

Na kursie wyćwiczysz formy zadań obowiązujące na egzaminie (słuchanie, czytanie, luki i pisanie eseju), powtórzysz słownictwo oraz gramatykę z wykorzystaniem klasycznych i nowoczesnych metod. Nauka ma być równocześnie mile spędzonym czasem!

W kursie znajdziesz

MATERIAŁY OPRACOWANE POD EGZAMIN

Będziemy ćwiczyć typy zadań, które obowiązują Cię na egzaminie. Dostęp do materiałów otrzymujesz w formie 14 interaktywnych lekcji online, do której załączony jest inteligentny klucz rozwiązań, czyli moje wyjaśnienia dlaczego ta odpowiedź jest dobra, a pozostałe niepoprawne. Wszystko w jednym miejscu, by nic się nie pogubiło!

APLIKACJA DO POWTÓREK

Słownictwo i konstrukcje znajdziesz w wygodnej aplikacji, którą możesz zainstalować na smartphonie i powtarzać słówka gdzie i kiedy Ci tylko wygodnie. Otrzymujesz dostęp do 14 zestawów tematycznych.

kartkóweczki online

Otrzymujesz dostęp do 14 gramatyczno-leksykalnych kartkówek online z kluczem rozwiązań. Kartkówki opracowane zostały w formie zadania egzaminacyjnego, także łączymy pożyteczna z pożytecznym! Przyjemności będą już po zdaniu egzaminu 😉

kurs esej na maxa gratis

Otrzymujesz dostęp do kursu Esej na Maxa (o wartości 29zł) oraz dodatkowo udostępniam Ci 14 wzorcowych esejów na różne tematy z ćwiczeniami - przygotuj się na napisanie własnego eseju!

DAJ RĘKĘ!

Jeśli nie wiesz od czego zacząć przygotowania, co powtarzać, na czym się skupić i z jakich materiałów korzystać, to ten kurs jest dla Ciebie idealny - daj rękę, poprowadzę Cię!

Widzimy się na lajwie:)

W grupie odbędą się 4 transmisje na żywo (tzw. live'y) podczas, których wspólnie rozwiążemy egzaminacyjne zadania 'na żywca', powiem Ci na co zwrócić uwagę i podzielę się strategiami rozwiązywania zadań tego typu.

Sprawdź, czy zdasz!

Na koniec kursu rozwiązujesz arkusz egzaminacyjny online, po rozwiązaniu którego od razu wyświetli Ci się Twój wynik. Good luck!

MOTYWACYJNY “KOP”

Systematyczna nauka to klucz do sukcesu, ale wiem, że jest dużo ciekawszych rzeczy do robienia niż powtórki do egzaminu ;P Dlatego kurs opiera się głównie na materiałach autentycznych: różnych, ciekawych, wciągających - tak by nauka nie była smutną koniecznością, a raczej funem i ciekawym wyzwaniem!

BONUSY I GRATISY!

Lubisz niespodzianki? W tym kursie ich nie zabraknie! Zaczynając od przedpremierowych materiałów 'świeżynek' pod egzamin mojej produkcji, po te ściśle tajne (if you know what I mean 😀) i te, które pozwolą Ci rozpocząć już przygotowania do egzaminu ustnego.

ATMOSFERA

Zapewniam przyjemną atmosferę wspólnej nauki i wsparcia 🙂

Poznaj opinie Moich kursantów

egzamin certyfikacyjny b2
korepetycje patrycja
uniwersytet warszawski egzamin
kurs angielski egzamin b2
opinie korepetycja patrycja
egzamin poziom b2 angielski

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

IlE TO KOSZTUJE?

PS. Dostęp do kursu otrzymujesz automatycznie. Zaraz po przejściu płatności dane do logowania na platformę przychodzą do Ciebie mailem (sprawdź też spam), więc naukę z Kursem na B2 Express możesz zaczynać już-teraz-zaraz! 🙂

PS.2. Możesz dołączyć w dowolnym momencie, dostęp do wszystkich materiałów otrzymujesz na rok.

PS.3. Obecna grupa przygotowuje się do egzaminu, który odbędzie się we wrześniu 2020, ale jeśli chcesz zacząć przygotowania do kolejnej sesji wcześniej, to śmiało:)

O MNIE

Korepetycja Patrycja

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej na UW. Uczę angielskiego od 7 lat, a od roku działam jako Korepetycja Patrycja i specjalizuję się w przygotowywaniu studentów UW do wewnętrznych egzaminów z angielskiego oraz prowadzeniu konwersacji – a to wszystko online 😉 Kocham oglądać filmy w oryginale na Netflixie, zajadać sorbety i wtulać się w mojego psa Kosmosa!

Prowadzę grupę na FB z tipami i darmowymi materiałami do egzaminu. Jeśli jeszcze w niej nie jesteś, dołącz klikając w przycisk poniżej!

LogoBlackHighRes-min-e1532500793603.png

Patrycja Burzyńska Na Językach
ul. Chmielna 73b lok. 14
00-801 Warszawa
NIP: 7141984574


Icons by Freepik from www.flaticon.com

Copyright © 2020 korepetycjapatrycja.pl